Moi drodzy, przyjmijmy założenie, że jednak jesteście zaintrygowani produktem citrosept organic ekstrakt z grejpfruta – czy faktycznie jest sprawa o której, chcecie wiedzieć?

zęby

Aktualnie, jak wiecie, nie pisze się o produkcie Citrosept organic ekstrakt z grejpfruta. I to nie budzi wątpliwości, bo muszą być bardziej interesujące informacje. Jednak na tych łamach uczynimy odstępstwo od tej zasady i omówimy ów temat.
Rozpocznijmy od tego, że układ moczowy to inaczej układ, który zapewnia wydalanie niepotrzebnych czynników z organizmu człowieka, np. mocznika , soli mineralnych. Jego elementem jest nerka, w której pojawiają się kłębuszki nerkowe i torebka Bowmana oraz tzw. rdzeń nerkowy. W kłębuszkach tworzy się mocz pierwotny wydalany później przez tzw. moczowody , pęcherz, cewkę.
Zatem do rzeczy – opiszmy citrosept organic ekstrakt z grejpfruta.
  SkładEkstrakt z owoców grejpfruta z upraw ekologicznych 84% (gliceryna – nośnik, substancje pochodzące z grejpfruta), woda, kwas askorbinowy (przeciwutleniacz).Produkt zawiera 800 mg bioflawonoidów na 100 ml.Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu zużyć w ciągu 6 miesięcy. Produkt może być spożywany poprzez wegetarian.  Sposób użycia15 kropli rozpuszczone w 200ml wody trzy razy dziennie (porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia). Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  UwagaNie spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby uczulone na owoce cytrusowe powinny po spożyciu wykazywać objawy uczuleniowe. W przypadku stosowania leków nasercowych albo na nadciśnienie przed spożyciem Citroseptu Organic konieczna może być konsultacja lekarska.  OpisCitrosept Organic może być suplementem diety, którego głównym składnikiem może być ekstrakt z pestek, miaższu i białych części składowej grejpfruta. Może być on koncentratem flawonoidów występujacych naturalnie w owocach i witaminy C. Może być wytwarzany z owoców pochodzących z upraw ekologicznych.Citrosept Organic to także nowa, poprawiona receptura, o wyraźnie łagodniejszym smaku i zwiększonej zawartości ekstraktu z grejpfruta w stosunku do tradycyjnego Citroseptu. Citrosept Organic został wyprodukowany z grejpfrutów pochodzących wyłącznie z certyfikowanych ekologicznych upraw.Citrosept Organic może być polecany jako uzupełnienie diety w naturalne bioflawonoidy pochodzące z grejpfrutów i witaminę C, których spożycie może być szczególnie korzystne w okresie podwyższonej możliwości wystąpienia przeziębień. Bioflawonoidy zawarte w dziennej porcji produktu przyczyniają się do prawidłowego stanu naczyń włosowatych. Wciaż jeszcze pare ważnych twierdzeń a propos profilaktyki delegliwościom pęcherza. Sekret witaminy D3 dotyczący prewencji raka powoli zaczyna przeciekać do mediów mainstreamowych. Na pewno nie usłyszymy o tym wciaż jeszcze w wielu klinikach onkologicznych. Niewielu lekarzy rodzinnych zaleca swoim pacjentom utrzymywanie wysokiego poziomu witaminy D3 we krwi w celu zapobiegania nowotworom. Niedobór witaminy D zwiększa ryzyko raka pęcherza aż o 600%.Naukowcy posłużyli się standardowym testem krwi w kierunku witaminy D w postaci 25(OH)D. Test ów mierzy aktywna postać witaminy D3 produkowanej poprzez nerki. Okazalo się, że 1 000 pacjentów z rakiem pęcherza miało poziomy tej witaminy we krwi niższe niż grupa kontrolna. Naukowcy szacują, że niski poziom witaminy D3 podwaja ryzyko zachorowania na raka pęcherza. Ale to także nie to wszystko – naukowcy wyodrębnili też grupe z najbardziej agresywnym nowotworem. Okazało się, że ryzyko raka pęcherza było aż 6 razy większe u ludzi z niskim poziomem witaminy D3. Witamina D3 może być bardziej hormonem niż witaminą i ma właściwości regulacyjne. Wzmacnia to, co może być potrzebne, i osłabia to, co może być zbędne.
Prostata to także z drugiej strony klopot dla meżczyzn.Po przekroczeniu 40. a najpóźniej 50. roku życia należy zwracać szczególną uwagę czy może nie pojawiają się dolegliwości związane z rozpoczynającym się przerostem gruczołu krokowego. Najczestszym problemem pośród dolegliwości podrażnieniowych może być częstomocz. Jak sama nazwa wskazuje, może być to także konieczność częstych wizyt w toalecie, w czasie których ilość oddawanego moczu może być zwykle niewielka. Nykturia czyli konieczność oddawania moczu w nocy może być łatwo zauważalnym objawem. Zdrowy czlek nie powinien musieć budzić się w środku nocy czy może nad ranem by odwiedzić łazienkę. U pacjentow z przerostem prostaty może być to także normalne. Charakterystyczne dla omawianej przypadlości może być również gwaltowne parcie na mocz odczuwane w czasie jego wydalania. W tym samym momencie zaobserwować można również niemożność powstrzymania mikcji czyli oddawania moczu – konieczne może być czekanie na samoistne zakończenie.
Wciąż jeszcze parę słów o zapaleniu pęcherza. Zapalenie pęcherza moczowego to również uciażliwa przypadłość, która spowodowana może być przedostaniem się do układu moczowego bakterii. Znacznie dużo częściej występuje ona u kobiet – ma to również związek z budową anatomiczną. Cewka moczowa kobiet może być bowiem krótsza niż u mężczyzn, poza tym jej ujście blisko sąsiaduje z odbytem i pochwą. Są to rownież warunki, które znacznie ułatwiają przedostanie się bakterii zlokalizowanych na skórze krocza i odbytu do układu moczowego. Rownież kobiety ciężarne są znacznie bardziej narażone na stany zapalne pęcherza. Ma to również związek z uciskiem powiększającej się macicy na pęcherz, co utrudnia jego całkowite opróżnianie, a zaleganie moczu sprzyja namnażaniu się bakterii. Przede wszystkim może być to również mocny ból w czasie oddawania moczu i ból w okolicy nadłonowej. Mocz może być oddawany często, małymi porcjami, występuje uczucie bolesnego parcia na mocz. W niektórych przypadkach może pojawić się krwiomocz i nietrzymanie moczu. Podstawowym badaniem, które potwierdzi zapalenie pecherza moczowego, może być badanie ogolne moczu , w którym stwierdza się zwiększoną ilość białych krwinek (leukocytow) , krwinek czerwonych (erytrocytów) i bakterii. Zawsze powinno się również wykonać posiew moczu z antybiogramem, by stwierdzić, jaki rodzaj bakterii wywołał infekcję i jaki antybiotyk bedzie skuteczny w leczeniu. Morfologia krwi wykaże podwyższony poziom leukocytozy. Podwyższone będa rownież wykładniki stanu zapalnego: OB i poziom białka CRP.

2 comments for “Moi drodzy, przyjmijmy założenie, że jednak jesteście zaintrygowani produktem citrosept organic ekstrakt z grejpfruta – czy faktycznie jest sprawa o której, chcecie wiedzieć?

  1. Eryka
    Maj 15, 2013 at 4:29 am

    Mówić o Citrosept organic ekstrakt raczej nie ma co. Niech jacyś inni koledzy coś do rzeczy powiedzą.

  2. lola
    Maj 17, 2013 at 4:03 am

    Jesteś ciekawa co może pomóc na problemy z pęcherzem? Częstsze oddawanie moczu nie zawsze oznacza, że przyplątała nam się jakaś infekcja (częściej chodzimy do łazienki również np., gdy jesteśmy zdenerwowani). Kiedy jednakże czujemy, że pomimo parcia na pęcherz nie jesteśmy w stanie się wysiusiać, a jeśli już, to także towarzyszą temu ból i pieczenie, prawdopodobnie dopadła nas choroba. Jej przyczyną są bakterie, które dostały się do pęcherza moczowego. Do objawów należą również nudności, bóle krzyża, podbrzusza, głowy i uczucie znużenia. I co powinno się zmienić by nie mieć kłopotów z pęcherzem? Unikanie produktów mogacych podrażnić cewkę moczową (np. kobiece preparaty perfumowane czy może nylonowa bielizna). To także co jednakże może być ważne, a co więcej potwierdzone badaniami, to także wzbogacenie codziennej diety o żurawinę, która słynie ze swoich dobroczynnych wlaściwości na ludzkie zdrowie układu moczowego.

Comments are closed.